tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Kripto Borsası'na Giriş

Huobi Topluluğuna Hoş Geldiniz! sahip olduğunda Kaydınızı tamamladıktan sonra, dünya lideri kripto ticaret platformumuzun tüm işlevlerini kullanmaya başlamadan önce yapmanız gereken birkaç şey daha var. 

  1. Kimlik Doğrulama (KYC) sürecini tamamlayın 
  2. Kripto Satın Al üzerinde Huobi
  3. Varlıklarınızı Huobi hesabınıza yatırın 
  4. Huobi'de kripto varlık alım satımı yapın 
  5. Huobi Earn'ü keşfedin 
  6. Huobi Futures Alt Hesabınızı etkinleştirin 
  7. Arkadaşlarınıza tavsiye edin ve komisyon kazanın

Kimlik Doğrulama işlemini tamamlayın 

Kimlik Doğrulama süreçleri (müşterini tanı (KYC) süreçleri olarak da adlandırılır), borsaların ve diğer finansal kurumların yasa dışı faaliyetler için kullanılmasını önlemek için uluslararası bir standarttır. Ayrıca, bir borsanın müşterilerini anlamasını ve onlara ülkelerine ve finansal profillerine uygun ürünler sunmasını sağlar. 

Huobi'nin KYC süreci, kullanıcıların platformumuz aracılığıyla kimliklerini doğrulamasını gerektirir. bizi takip edebilirsiniz Kimlik Doğrulama kılavuzu, ve gelişmiş kimlik doğrulama kılavuzumuz. KYC doğrulamanızı tamamlama konusunda herhangi bir zorluk yaşıyorsanız, lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin ana Huobi Global web sayfasının sağ alt kısmındaki [Yardım] düğmesine tıklayarak veya Huobi uygulamasındaki [Sohbet] simgesi aracılığıyla.  

Huobi'de Kripto Para Satın Alın 

Huobi platformunda kripto varlık satın almak için iki yöntem mevcut: Huobi OTC sayfası veya Visa veya Mastercard'ınızı kullanarak kripto varlık satın alabilirsiniz. doğrudan Huobi'den. Yerel ödeme hizmeti sağlayıcılarınıza bağlı olarak başka ödeme seçenekleri mevcut olabilir. 

P2P pazarından satın almak, satıcılar ve sizin gibi kullanıcılar tarafından açık bir pazarda belirlenen ücretsiz fiat-kripto döviz kurlarına erişmenizi sağlar. P2P pazarı ayrıca size kripto paranızı herhangi bir ücret veya maliyet olmadan fiat karşılığında satma fırsatı verir. Huobi P2P pazarındaki işlemler, Huobi'nin bir “emanet” hizmeti ve sağlam bir dolandırıcılık karşıtı çerçeve içeren P2P sistemi tarafından yönetilir. 

Banka veya kredi kartı kullanarak doğrudan Huobi'den satın almak uygun ve hızlıdır, ancak işlemle ilgili ücretler ve maliyetler geçerli olacaktır. Bu yöntem, küçük miktarlarda kripto para birimi satın almak için uygundur. Bölgenize bağlı olarak Huobi, Apple Pay, SEPA, Sofort-Klarna, Faster Payments ve daha fazlası gibi diğer ödeme yöntemlerini de kabul edebilir. 

Adım adım talimatlar için lütfen P2P Kullanım Kılavuzu. 

Huobi Hesabınıza Varlık Yatırın 

Token varlıklarınızı diğer platformlardan ve cüzdanlardan Huobi hesabınıza da taşıyabilirsiniz. Lütfen para yatırırken doğru cüzdan adresini ve doğru blok zincirini kullandığınızı dikkatlice kontrol edin.  

Adım adım talimatlar için lütfen bkz. Kripto Para Yatırma Kullanım Kılavuzu ve Kripto Para Çekme Kullanım Kılavuzu 

Huobi Borsasında Al-Sat İşlemleri Yapın  

Huobi Global platformumuzdaki en popüler hizmet Huobi Spot Borsası 'dır. Burada, yüzlerce token için gerçek zamanlı fiyatları bulabilir; satın alabilir veya satabilirsiniz. Dilediklerinizi ise cüzdanınızda tutabilirsiniz.  

Düşükten alıp yüksekten satarsanız, Huobi Spot Borsası'nda da kar elde edebilir veya bizim Izgara Ticaret botu kullanmayı tercih edebilirsiniz. 

Bir grafik ve değişim arayüzünde yeniyseniz, bize danışabilirsiniz. Spot İşlem Kullanıcı Kılavuzu. 

Huobi Earn'ü keşfedin 

Huobi Earn hizmetimize göz atın kullanıcıların dijital varlıklarını yönetebilecekleri bir yatırım ürünüdür. Varlıklarınızı yalnızca borsa hesabınızda tutmak yerine, bir kısmını Esnek Kazançlara ve Sabit Kazançlara yatırabilirsiniz, bu da belirteç varlıklarınızda bir YGO oluşturacaktır. Özel "Öne Çıkan Kazançlar" promosyonları da müsaitlik durumuna bağlı olarak periyodik olarak sunulmaktadır. 

Daha fazlasını öğrenmek isterseniz, yazımızı okuyabilirsiniz. Huobi Earn SSS ve Kullanıcı Rehberi. 

Huobi Futures Alt Hesabınızı etkinleştirin 

Vadeli İşlem Sözleşmeleri ve Sürekli Swap Sözleşmeleri gibi türev ürünlerin ticareti, piyasadan kâr etmenin popüler bir yoludur. Hesabınız için vadeli işlem ticaretini etkinleştirmek için Huobi Vadeli İşlemler Alt Hesabınızı etkinleştirmek için ayrı bir başvuru yapmanız gerekecektir. Ayrı bir uygulama gereklidir, çünkü tüm yargı yetkileri perakende tüccarların türev ticarete katılmasına izin vermeyebilir veya çeşitli tüccar kategorilerinin türev ürünlere erişmesine izin verilebilir. 

Huobi Vadeli İşlemler arayüzünün nasıl kullanılacağına dair özel bilgiler için lütfen sayfamıza göz atın. Huobi Vadeli İşlemleri Kullanıcı Kılavuzu. 

Arkadaşlarınıza tavsiye edin ve işlem ücretlerinden komisyon kazanın

Huobi, aşağıdakileri yapan kullanıcılar için çok çekici, komisyona dayalı bir ödül sistemi sunar. arkadaşlarını tavsiye et Borsamızda işlem yapmak için. Huobi Global'in borsasında tüm tavsiyelerinizin ücretlerinden 30% veya daha fazlasını alabilirsiniz. Komisyon yapmaya nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin!


Finansın geleceğine hoş geldiniz! Huobi'ye kayıt olun Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapın. Yeni kullanıcıları 300$ değerinde Hoş Geldin ödülü bekliyor! Hesabınızı bugün açın>> 

tr_TR