tarafından eklendi tarafından eklendi

Kripto yatırımıyla ilgili risklerin farkında olun

Kripto yatırımı, küresel olarak kabul edilen bir pazar haline geldi ve karlı bir şekilde ticaret yapmak ve yatırım yapmak için çok popüler bir yol haline geldi. Ancak her türlü yatırımda olduğu gibi kripto yatırımlarında da her zaman riskler vardır. Huobi Global bu riskleri en aza indirmek için her türlü çabayı gösterirken, bunları ortadan kaldırmak imkansızdır ve tüm kullanıcılarımızın aşağıdakilerden haberdar olmasını istiyoruz:

Dijital varlıkların fiyatları oldukça değişken olduğundan, kullanıcılar satın aldıkları herhangi bir dijital varlığın değerinin tamamını veya önemli bir kısmını kaybedebilir. Kullanıcıların risk iştahlarını göz önünde bulundurmaları ve herhangi bir dijital varlıkla işlem yaparken yalnızca dikkatli, bilinçli kararlar almaları önerilir. Huobi Global'de bir dijital varlığı listeleyerek, Huobi Global, böyle bir dijital varlığın değeri hakkında herhangi bir tavsiye veya beyanda bulunmaz. Huobi Global, kullanıcıların Huobi Global'de listelenen bir dijital varlığı satın almalarından kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Huobi Global promosyonlarından, duyurularından, afişlerinden veya diğer yayınlarından herhangi birinde (bundan böyle “Promosyon” olarak anılacaktır) yer alan her şey yalnızca bilgi amaçlıdır ve ticaret tavsiyesi veya tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Huobi Global, Huobi Global üzerinde kullanıcılar tarafından yürütülen herhangi bir Promosyonla ilgili olarak hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez, çünkü Promosyonun riski kendilerine aittir. Huobi Global, kullanıcıların bu tür faaliyetlerden dolayı uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu olmayacaktır. 

Bu sorumluluk reddi, Huobi Global'de dijital varlık ticareti yapmadan önce bilmeniz gereken tüm ilgili riskleri, şartları ve koşulları içermez. Lütfen adresindeki kullanıcı sözleşmemizi de okuyun. https://www.huobi.com/support/en-us/detail/360000298561. Okuduktan sonra, Huobi Global'de dijital varlık ticaretinin sizin için uygun olup olmadığına dair herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen profesyonel bir danışmandan tavsiye alın.

Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar 'Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!

tr_TR