tarafından eklendi tarafından eklendi

Huobi Global ile Blockchain Çevresinde (2 Şubat 2022)

Huobi Learn ile kripto piyasalarını günlük olarak özetlediğimiz Blockchain'e Dair serimize hoş geldiniz.

SATIN ALMAK.MicroStrategy, nakit başına ~$37.865 ortalama fiyatla ~$25,0 milyon nakit karşılığında ek 660 bitcoin satın aldı. #bitcoin. 1/31/22 itibariyle biz #odl MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, "Bitcoin başına ortalama ~$30,200 fiyatla ~$3,78 milyar için ~125,051 bitcoin satın alındı" dedi.

SATIN ALMAK. BTC Balina monitörü Balina haritası bildirildi $36.000 ile $38.000 arasındaki fiyatlarda bir satın alma çılgınlığının ardından büyük cüzdanların 330.000 BTC biriktirdiği.

SATIN ALMAK. FTX, Liquid Group ve yan kuruluşlarını satın alma anlaşmasının bir parçası olarak Japonya lisanslı Quoine'i satın aldı. Hiçbir finansal ayrıntı açıklanmadı ancak FTX, kullanıcılarını 30 Mart 2022'den itibaren Quoine'e devredeceğini söyledi.

SATIN ALMAK. El Salvador, IMF'nin BTC'yi yasal ihale olarak reddetme talebini reddetti. Başkan Nayib Bukele, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik için artık AlphaPoint ile entegre olan Chivo cüzdanını da yeniden başlattı ve 1.500 Bitcoin ATM'sini dağıtacak.

Huobi Global'in proje kuluçka kolu olan Huobi Incubator, DFINITY Vakfı ile ortaklık kurdu. İnternet Bilgisayarına önemli bir katkıda bulunan. Huobi Incubator, başlangıç yatırımı, teknoloji rehberliği, pazarlama ve topluluk katılımı dahil olmak üzere İnternet Bilgisayar tabanlı Web3 uygulamaları, DeFi, Oyunlar, NFT'ler, Sosyal Medya ve Metaverse projeleri için uçtan uca destek sağlayacaktır.

Ödeme devi, analist tahminlerini kaçıran hisse başına 4. çeyrek kazanç ($1.12 yerine $1.11) ve gelir artışında yavaşlama (ilk çeyrekte 13%'ye karşı 25%) bildirdikten sonra PayPal Payları (PYPL) 16%'den fazla düştü. Q-onQ kullanıcı edinme büyümesi de düştü (9,8 milyona karşı 13,3 milyon).

Paradan ne haber?

BTC, Şubat'ı (ve Çin/Ay Yeni Yılı) fiyatları $39.000'e yaklaştıran küçük bir 1% kazancıyla açtı. ETH 4% kazanç sağladı ve kripto piyasasının geri kalanı da bu hareketle desteklendi. Piyasa hissiyatı istikrar kazandı ve analistler temkinli bir şekilde bir toparlanma veya kısa süreli bir sıkışma olabileceği konusunda uyarıyorlar.

Huobi'de yeni misiniz? Huobi'ye kayıt olun ve $300'e kadar Yatırım yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak Hoş Geldiniz Bonusu! Mevcut bir kullanıcıysanız, kontrol edin Huobi Earn hizmetimize göz atın, boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde edin!
tr_TR